Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Projekt Zelená domácnostiam s čerpadlom NIBE

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) predstavila projekt Zelená domácnostiam, prostredníctvom ktorého budú z európskych fondov a štátneho rozpočtu podporené inštalácie malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v rodinných a bytových domoch.

Čítať ďalej...

Medzinárodná konferencia REHAU - Tepny nášho bytového domu

Dňa 8. a 9. septembra sa uskutoční medzinárodná odborná konferencia so zameraním na obnovu technického zariadenia budov. Ako partner na nej participuje aj divízia tepelných čerpadiel - NIBE Energy systems. Počas druhého dňa konferencie budeme mať možnosť aj my prezentovať prostredníctvom nášho partnera - spoločnosti EPITREND (www.epitrend.sk) - naše skúsenosti s vykurovaním a prípravou teplej vody v bytových domoch tepelnými čerpadlami. V prípade Vášho záujmu - registrujte sa na www.stupacky.sk. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Akciová ponuka LETO NIBE 2015

S koncom vykurovacej sezóny nastáva čas na rozhodnutie, či vymeniť zdroj tepla pre váš dom. Nečakajte na jeseň, keď je väčšina vykurovacích firiem plne vyťažená, stúpa dopyt, a tým aj ceny za zdroje tepla. Využite akciové zľavy v časovo obmedzenej ponuke „Leto NIBE 2015". Zakúpením kompletnej zostavy tepelného čerpadla vzduch-voda a systémovej jednotky alebo ohrievača TV podstatne ušetríte – viď akciový cenník. Pokiaľ máte pozemok, môžete využiť našu ponuku, pri ktorej k tepelnému čerpadlu zem-voda do výkonu 12kW ponúkame PE potrubie zemného kolektora zadarmo.
Je pre vás rozhodujúca tichá prevádzka vonkajšej jednotky? Máte jedinečnú šancu kúpiť zostavu najtichšieho tepelného čerpadla NIBE F2030 za skvelú cenu. Kvôli viac podrobnostiam k akciovej ponuke kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice