Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Školenie montážných firiem

NIBE Vás pozýva na školenie montážnych firiem a projektantov v mestách: Liptovský Mikuláš - 3.11.2015 v Kartcentrum - PALÚDZKA, Žilina – 4.11 a 5.11. 2015 v SCUDERIAKART – HORNÝ HRIČOV, kde sa predstavia spolu s nami aj spoločnosti Rehau a Powerservice. NIBE pre Vás predstaví 10 najpredávanejších setov tepelných čerpadiel v ČR a SR vrátane dotácií "Zelená domácnostiam". Pre projektantov sú pripravené dynamické schémy a alternatívne možnosti zapojenia tepelných čerpadiel.

Pozvánka 3.11.2015
Pozvánka 4.11.2015
Pozvánka 5.11.2015

 

Akčná ponuka NIBE Jeseň 2015

Využite poslednú možnosť na inštaláciu tepelného čerpadla NIBE ešte pred príchodom zimy.
Do 15.decembra 2015 máte možnosť kúpiť tepelné čerpadlá NIBE za výhodných cenových podmienok v rámci akciovej ponuky NIBE Jeseň 2015.
Nečakajte, už tohtoročné Vianoce môžete stráviť v dome s lacným teplom a teplou vodou.
S výberom vhodného tepelného čerpadla i možnosťou získania dotácie Vám rád poradí obchodno-technický zástupca NIBE.

1000 predaných čerpadiel NIBE!

20. 10. 2015 sme predali tohtoročné 1000. tepelné čerpadlo! Ide o geotermálny typ NIBE F1345-24, ktorý inštalovala partnerská firma Geotherm v Trnave.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice