Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Pozvánka - AQUATHERM Nitra 2015

Príďte za nami na 17. medzinárodný odborný veľtrh AQUATHERM Nitra 2015 v dňoch 10. - 13. februára 2015. Otváracia doba 10. - 12.2. od 10.00 do 17.00 hod, 13.2. od 10.00 do 15.00 hod. Nájdete nás v areáli AGROKOMPLEX VÝSTAVNICTVO NITRA v hale M1, číslo stánku 131.

Akcionári NIBE v Dražiciach

Dňa 13. novembra 2014 mali DZD česť privítať akcionárov spoločnosti NIBE Industrier. Navštívilo nás 9 členov, vrátane švédskeho generálneho riaditeľa Gerterica Lindquista a obchodného riaditeľa Kjella Ekerma.

Čítať ďalej...

Prvý bytový dom na Slovensku má čerpadla NIBE

Slovenský NIBE partner – firma EPITREND s.r.o., ako subdodávateľ spoločnosti B-Komplex s.r.o., zrealizovala spoločný projekt komplexnej obnovy bytového domu vrátane inštalácie tepelného čerpadla systému voda-voda NIBE F1345 spolu s aplikáciou NIBE Uplink. Ide vôbec o prvý bytový dom na Slovensku, ktorý využíva nízko-potenciálne teplo z podzemnej vody. Prečítajte si rozhovor so zástupcami vlastníkov a nechajte sa inšpirovať.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice