Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Servisná linka pre majitelov tepelného čerpadlá NIBE

Pre majiteľov tepelných čerpadiel NIBE sme pripravili úplne novú službu - servisnú linku. V prípade poruchy na tepelnom čerpadle sa dovoláte na operátora, ktorý pre Vás zabezpečí riešenie vzniknutých problémov. Začíname 16. marca 2015.

Na jar sa netopí len sneh, ale aj ceny tepelných čerpadiel NIBE!

Využite jarné ponuky akciových zliav tepelných čerpadiel NIBE. Pokračujeme v ponuke obľúbených zostáv NIBE SPLIT za veľmi výhodné ceny.

Najnovšie ponúkame aj cenovo jedinečné zostavy tepelných čerpadiel vzduch-voda NIBE F2040 so systémovými jednotkami VVM. Pri kúpe kompletnej zostavy ušetríte minimálne 2233 €.

Máte k dispozícii pozemok na položenie zemného kolektora? Okrem akciovej zľavy na zemné tepelné čerpadlo NIBE F1x45/F1x55 dostanete zemný kolektor zdarma!

Nezabudnite na zdravý vzduch vo svojom dome. Modul NIBE F130 vám okrem ohrevu teplej vody zabezpečí aj riadené vetranie domu pomocou aktívnej rekuperácie. Pri kúpe tohto modulu spolu so zostavami NIBE SPLIT alebo NIBE F2040/VVM310 alebo VVM500 si môžete modul NIBE F130 zaobstarať za akciovú cenu.

Kvôli kompletnej ponuke sa obráťte na obchodných zástupcov NIBE alebo na partnerské firmy NIBE.


Neváhajte, akcia platí do 24.4.2015.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice