Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Novinka v sortimente NIBE

Spoločnosť NIBE Energy Systems CZ práve uvádza na český a slovenský trh prielomový model tepelného čerpadla NIBE F2120 systému vzduch-voda.

Čítať ďalej...

Nový showroom NIBE

Pre záujemcov nielen z radov odbornej verejnosti sú aktuálne typy tepelných čerpadiel - vrátane modelu NIBE F2120 - vystavené v novo otvorenom showroome NIBE, ktorý je umiestnený v areáli spoločnosti Družstevní závody Dražice, člena skupiny NIBE. Okrem samotného showroomu sa tu nachádza aj priestorná vstupná hala a školiaca miestnosť pre 30 osôb.

Čítať ďalej...

Pozvánka na konferenciu

NIBE ENERGY SYSTEMS a Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, členská organizácia ZSVTS, Vás pozývajú na 16. konferenciu so zahraničnou účasťou - Obnoviteľné zdroje energie 2016: Nízkoenergetické systémy pre zásobovanie budov teplom.

Čítať ďalej...

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice