Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Akčná ponuka tepelných čerpadiel Jar 2015 predĺžená.

Na základe úspešných predajov tepelných čerpadiel NIBE v akcii Jar 2015 sme sa rozhodli vyjsť v ústrety zákazníkom a predĺžiť ponuku na cenovo výhodné zostavy tepelných čerpadiel do 25. mája 2015.
Rozhodnite sa včas využiť výhodné ponuky najpredávanejších zostáv tepelných čerpadiel vzduch-voda NIBE F2040 + VVM. Pre majiteľov voľných pozemkov pri rodinných domov stále platí ponuka plošného kolektora zadarmo k zemnému tepelnému čerpadlu NIBE.
Kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. pre viac podrobností k akčnej ponuke.

Servisná linka pre majitelov tepelného čerpadlá NIBE

Pre majiteľov tepelných čerpadiel NIBE sme pripravili úplne novú službu - servisnú linku. V prípade poruchy na tepelnom čerpadle sa dovoláte na operátora, ktorý pre Vás zabezpečí riešenie vzniknutých problémov. Začíname 16. marca 2015.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice