Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Ecolabeling

NIBE ENERGY SYSTEMS zverejnili triedy energetickej účinnosti, potrebné údaje a sprievodca ecolabelingom nájdete tu

Akčná cenová ponuka NIBE Leto predĺžená.

Výstavný stánok NIBE na výstave ForTherm 2015 sa tešil mimoriadnemu záujmu návštevníkov. Veľký záujem o tepelné čerpadlá NIBE a množstvo zákazníkov, ktorí sa po návšteve stánku a osobnej prehliadke tepelných čerpadiel NIBE rozhodli pre inštaláciu tepelného čerpadla NIBE, nás viedol k rozhodnutiu o predĺžení akčnej ponuky.
Predlžujeme akčnú cenovú ponuku "NIBE Leto" až do 25.10.2015. Kontaktujte nás pre špecifikáciu vhodného tepelného čerpadla NIBE pre Váš dom.

Začnite šetriť čo najskôr

Začiatok vykurovacej sezóny sa rýchlo blíži, väčšina inštalačných firiem je plne pracovne vyťažená a odmieta alebo odsúva zákazky do neskorého zimného obdobia. Nemôžete nájsť inštalačnú firmu na inštaláciu tepelného čerpadla? Využite najširšiu sieť inštalačných firiem NIBE. Kontaktujte nás, pomôžeme Vám nájsť autorizovanú inštalačnú firmu NIBE, ktorá Vám nainštaluje tepelné čerpadlo NIBE v krátkej dobe.

Začnite šetriť na prevádzkových nákladoch na kúrenie pomocou tepelného čerpadla NIBE čo najskôr. Neváhajte a využite stále platné ponuky akčných cien tepelných čerpadiel NIBE.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice