Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Tepelná čerpadla NIBE v televíznej relácii

V nedeĺu 30. marca 2014 bola v relácii Receptář prima nápadů (televízna stanica Prima) odvysielaná reportáž o inštalácii tepelných čerpadiel NIBE. Filmovalo sa na sídlisku Máj v Českých Budějoviciach, kde partnerská firma Helitech s.r.o. inštalovala do panelového domu 3 tepelná čerpadlá F2300 – 20 kW.
Reláciu nájdete vo stopáži v čase 24:18.

Tepelné čerpadlo na prípravu teplej vody NIBE MT-WH2029

Od apríla 2014 uvádzame na trh tepelné čerpadlo na prípravu teplej vody NIBE MT-WH2029-F/1FS, ktoré využíva teplo zo vzduchu odvádzaného z objektu. Pre viac informácií použite kontaktný formulár alebo kontaktujte priamo našich obchodných zástupcov.

Sme zelená firma!

Spoločnosť DZ Dražice / NIBE Energy Systems sa prostredníctvom systému EKO-KOM podieľa na prevádzke systému triedenia a recyklácie odpadu z obalov v ČR. Vďaka tejto aktivite bola znížená produkcia skleníkových plynov o 340 ton CO2. Túto ušetrenú energiu (8 181 GJ) predstavuje 16 dní spotreby elektrickej energie na verejné osvetlenie v hlavnom meste Prahe. Vďaka príspevku DZ Dražice bolo vytriedené a recyklované 267 ton odpadu z obalov.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo