Čeština   Slovensky   English   Sweden

Tepelné čerpadlá zo Švédska

Tepelné čerpadlo NIBE bude veľmi dôležitou súčasťou Vášho domova. Vykurovanie, ohrev vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie to všetko Vám zabezpečí tepelné čerpadlo NIBE veľmi lacno.

Pozvánka na konferenciu

NIBE ENERGY SYSTEMS a Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, členská organizácia ZSVTS, Vás pozývajú na 16. konferenciu so zahraničnou účasťou - Obnoviteľné zdroje energie 2016: Nízkoenergetické systémy pre zásobovanie budov teplom.

Čítať ďalej...

NIBE F1255 obdržalo ocenenie

Vydavateľstvo Net Press Media v spolupráci s agentúrou Infopres usporiadalo čitateľskú hlasovaciu súťaž TOP Energia 2016.
V kategórii Využitie obnoviteľných zdrojov čitatelia svojím hlasovaním pridelili 3. miesto tepelnému čerpadlu NIBE F1255 s plynulou reguláciou výkonu, za ktoré získalo diplom [PDF 700 kB]

1000 predaných čerpadiel NIBE!

20. 10. 2015 sme predali tohtoročné 1000. tepelné čerpadlo! Ide o geotermálny typ NIBE F1345-24, ktorý inštalovala partnerská firma Geotherm v Trnave.

NIBE HEATING je najväčším výrobcom produktov pre vykurovanie rodinných domov v Škandinávii a jednička na trhu s ohrievačmi vody a tepelnými čerpadlami v severnej Európe.

Tepelné čerpadlá, ktoré dodávame, umožňujú vykurovanie, ohrev teplej vody, ohrev bazéna, vetranie či chladenie a to všetko veľmi úsporným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu. Celým radom funkcií zaisťujú komfortnú klímu v obytných priestoroch.

Tepelné čerpadlá NIBE systému zem-voda sú najúspornejšími tepelnými čerpadlami na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE FIGHTER 1140/1240–10 pracuje s vykurovacím faktorom 5,04 pri 0/35°C.

Tepelné čerpadlá NIBE systému vzduch-voda pracujú efektívne až do vonkajšej teploty –20°C, čo ich radí medzi úplnú technologickú špičku trhu. Tento systém ponúka úplne komfortný zdroj tepla, teplej vody, ohrev bazéna atď.

Tepelné čerpadlá NIBE systém vzduch-voda ventilačné sú jedinečné predovšetkým pre nízkoenergetickú výstavbu, kde v jednej kompaktnej jednotke máte zaistené vykurovanie, ohrev vody a predovšetkým riadené vetranie so spätným ziskom energie.

Ponuka zadarmo

Dražice